4. лига ПФС Приједор

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
11005:053
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
11005:143
3.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
11003:033
4.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
11001:013
5.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
10102:201
6.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
10102:201
7.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
10010:1-10
8.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
10010:3-30
9.ЉБ
ФК Љубија
10011:5-40
10.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
10010:5-50

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
119.08.2017 - 17:30ФК Радник (Козарска Дубица)ФК Mраковица (Козаруша)0:1 (0:0)img
120.08.2017 - 17:30ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Гомјеница (Приједор)3:0 (3:0)img
120.08.2017 - 17:30ФК ЉубијаФК Братство (Козарац)1:5 (0:3)img
120.08.2017 - 17:30ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Подгрмеч (Оштра Лука)2:2 (2:2)img
120.08.2017 - 17:30ФК Славен (Добрљин)ФК Брзи (Буснови)5:0 (2:0)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
22005:146
2.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
21105:054
3.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
21105:144
4.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
21106:514
5.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
21014:223
6.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
21014:313
7.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
21011:4-33
8.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
20113:4-11
9.ЉБ
ФК Љубија
20024:9-50
10.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
20021:9-80

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
227.08.2017 - 11:00ФК Гомјеница (Приједор)ФК Mраковица (Козаруша)4:0 (0:0)img
227.08.2017 - 17:30ФК Брзи (Буснови)ФК Радник (Козарска Дубица)1:4 (1:2)img
227.08.2017 - 17:30ФК Подгрмеч (Оштра Лука)ФК Љубија4:3 (1:3)img
227.08.2017 - 17:30ФК Братство (Козарац)ФК Славен (Добрљин)0:0 (0:0)img
227.08.2017 - 17:30ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Козара (Доњи Орловци)2:1 (1:0)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
33009:189
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
32108:177
3.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
32108:627
4.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
32016:426
5.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
31116:244
6.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
31024:5-13
7.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
31022:7-53
8.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
31024:10-63
9.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
30124:6-21
10.ЉБ
ФК Љубија
30034:13-90

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
302.09.2017 - 17:00ФК Радник (Козарска Дубица)ФК Братство (Козарац)0:3 (0:1)img
303.09.2017 - 17:00ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Гомјеница (Приједор)1:2 (1:0)img
303.09.2017 - 17:00ФК Славен (Добрљин)ФК Подгрмеч (Оштра Лука)1:2 (0:1)img
303.09.2017 - 17:00ФК Mраковица (Козаруша)ФК Брзи (Буснови)1:3 (0:1)img
303.09.2017 - 17:00ФК ЉубијаФК Пламен (Доње Водичево)0:4 (0:1)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
440012:21012
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
431010:2810
3.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
42209:728
4.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
42026:606
5.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
42026:10-46
6.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
41129:724
7.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
41127:524
8.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
41125:6-14
9.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
41033:9-63
10.ЉБ
ФК Љубија
40045:18-130

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
410.09.2017 - 11:00ФК Гомјеница (Приједор)ФК Брзи (Буснови)0:2 (0:2)img
410.09.2017 - 17:00ФК Братство (Козарац)ФК Mраковица (Козаруша)2:1 (2:1)img
410.09.2017 - 17:00ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Славен (Добрљин)3:1 (0:1)img
410.09.2017 - 17:00ФК Подгрмеч (Оштра Лука)ФК Радник (Козарска Дубица)1:1 (1:0)img
410.09.2017 - 17:00ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Љубија5:1 (3:0)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
541013:31013
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
541013:4913
3.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
532011:8311
4.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
52129:637
5.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
52129:907
6.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
52038:13-56
7.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
51226:7-15
8.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
511310:914
9.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
51044:11-73
10.ЉБ
ФК Љубија
50148:21-131

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
516.09.2017 - 16:30ФК Радник (Козарска Дубица)ФК Пламен (Доње Водичево)1:1 (0:1)img
517.09.2017 - 16:30ФК ЉубијаФК Гомјеница (Приједор)3:3 (2:1)img
517.09.2017 - 16:30ФК Брзи (Буснови)ФК Братство (Козарац)2:3 (1:1)img
517.09.2017 - 16:30ФК Славен (Добрљин)ФК Козара (Доњи Орловци)2:1 (2:1)img
517.09.2017 - 16:30ФК Mраковица (Козаруша)ФК Подгрмеч (Оштра Лука)1:2 (0:1)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
651016:31316
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
651015:51016
3.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
633011:8312
4.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
631212:7510
5.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
621310:11-17
6.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
62138:13-57
7.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
61328:9-16
8.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
612312:1115
9.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
61054:14-103
10.ЉБ
ФК Љубија
60159:24-151

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
624.09.2017 - 11:00ФК Гомјеница (Приједор)ФК Братство (Козарац)1:2 (0:0)img
624.09.2017 - 16:00ФК Подгрмеч (Оштра Лука)ФК Брзи (Буснови)0:0 (0:0)img
624.09.2017 - 16:00ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Радник (Козарска Дубица)2:2 (0:1)img
624.09.2017 - 16:00ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Mраковица (Козаруша)3:0 (0:0)img
624.09.2017 - 16:00ФК ЉубијаФК Славен (Добрљин)1:3 (0:2)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
761019:41519
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
761019:71219
3.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
741213:7613
4.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
733113:12112
5.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
723211:1019
6.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
722313:1128
7.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
721410:12-27
8.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
72149:16-77
9.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
71064:15-113
10.ЉБ
ФК Љубија
701610:27-171

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
701.10.2017 - 16:00ФК Славен (Добрљин)ФК Гомјеница (Приједор)1:0 (1:0)img
701.10.2017 - 16:00ФК Mраковица (Козаруша)ФК Козара (Доњи Орловци)0:1 (0:1)img
701.10.2017 - 16:00ФК Братство (Козарац)ФК Подгрмеч (Оштра Лука)4:2 (3:1)img
701.10.2017 - 16:00ФК Брзи (Буснови)ФК Пламен (Доње Водичево)1:3 (1:0)img
730.09.2017 - 16:00ФК Радник (Козарска Дубица)ФК Љубија3:1 (2:1)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
862019:41520
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
862019:71220
3.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
851216:8816
4.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
834114:13113
5.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
823315:1329
6.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
823312:13-19
7.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
822411:13-28
8.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
822411:18-78
9.ЉБ
ФК Љубија
811611:27-164
10.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
81074:16-123

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
808.10.2017 - 11:00ФК Гомјеница (Приједор)ФК Подгрмеч (Оштра Лука)1:1 (0:0)img
808.10.2017 - 15:30ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Братство (Козарац)0:0 (0:0)img
808.10.2017 - 15:30ФК ЉубијаФК Mраковица (Козаруша)1:0 (0:0)img
808.10.2017 - 15:30ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Брзи (Буснови)2:2 (0:1)img
808.10.2017 - 15:30ФК Славен (Добрљин)ФК Радник (Козарска Дубица)3:1 (1:0)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
972021:41723
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
972022:81423
3.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
961220:81219
4.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
934214:15-113
5.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
933313:13012
6.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
932417:19-211
7.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
923416:1609
8.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
922511:14-38
9.ЉБ
ФК Љубија
911712:33-214
10.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
91084:20-163

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
914.10.2017 - 15:00ФК Радник (Козарска Дубица)ФК Гомјеница (Приједор)1:0 (0:0)img
914.10.2017 - 15:00ФК Братство (Козарац)ФК Козара (Доњи Орловци)3:1 (1:0)img
915.10.2017 - 15:00ФК Брзи (Буснови)ФК Љубија6:1 (1:0)img
915.10.2017 - 15:00ФК Подгрмеч (Оштра Лука)ФК Пламен (Доње Водичево)0:2 (0:1)img
915.10.2017 - 15:00ФК Mраковица (Козаруша)ФК Славен (Добрљин)0:4 (0:3)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
1082027:101726
2.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
1072121:51623
3.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
1061320:11919
4.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
1043318:13515
5.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
1042420:19114
6.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
1035215:16-114
7.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
1032512:14-211
8.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
1024417:17010
9.ЉБ
ФК Љубија
1011814:38-244
10.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
101094:25-213

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
1022.10.2017 - 11:00ФК Гомјеница (Приједор)ФК Пламен (Доње Водичево)1:0 (1:0)img
1022.10.2017 - 15:00ФК Подгрмеч (Оштра Лука)ФК Козара (Доњи Орловци)1:1 (0:0)img
1022.10.2017 - 15:00ФК Брзи (Буснови)ФК Славен (Добрљин)3:0 (0:0)img
1022.10.2017 - 15:00ФК Братство (Козарац)ФК Љубија5:2 (1:1)img
1022.10.2017 - 15:00ФК Mраковица (Козаруша)ФК Радник (Козарска Дубица)0:5 (0:3)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
1182128:121626
2.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
1172221:71423
3.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
1171322:121022
4.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
1153322:14818
5.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
1142515:14114
6.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
1142521:23-214
7.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
1135316:20-414
8.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
1134419:17213
9.ЉБ
ФК Љубија
1121818:39-217
10.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
1110104:28-243

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
1128.10.2017 - 14:30ФК Радник (Козарска Дубица)ФК Брзи (Буснови)4:1 (2:0)img
1129.10.2017 - 14:30ФК Mраковица (Козаруша)ФК Гомјеница (Приједор)0:3 (0:0)img
1129.10.2017 - 14:30ФК Славен (Добрљин)ФК Братство (Козарац)2:1 (1:1)img
1129.10.2017 - 14:30ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Пламен (Доње Водичево)2:0 (0:0)img
1129.10.2017 - 14:30ФК ЉубијаФК Подгрмеч (Оштра Лука)4:1 (2:0)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
1292134:142029
2.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
1282234:112326
3.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
1271422:14822
4.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
1253424:20418
5.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
1252524:23117
6.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
1245318:20-217
7.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
1244422:17516
8.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
1242615:17-214
9.ЉБ
ФК Љубија
1221922:52-307
10.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
1210114:31-273

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
1205.11.2017 - 11:00ФК Гомјеница (Приједор)ФК Козара (Доњи Орловци)0:3 (0:1)img
1205.11.2017 - 14:00ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Љубија13:4 (6:2)img
1205.11.2017 - 14:00ФК Братство (Козарац)ФК Радник (Козарска Дубица)6:2 (2:1)img
1205.11.2017 - 14:00ФК Подгрмеч (Оштра Лука)ФК Славен (Добрљин)2:0 (0:0)img
1205.11.2017 - 14:00ФК Брзи (Буснови)ФК Mраковица (Козаруша)3:0 (1:0)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
13102139:142532
2.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
1392236:112529
3.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
1371522:16622
4.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
1363426:20621
5.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
1353524:23118
6.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
1345418:22-417
7.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
1344523:19416
8.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
1343615:17-215
9.ЉБ
ФК Љубија
1331924:53-2910
10.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
1310124:36-323

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
1312.11.2017 - 13:30ФК Брзи (Буснови)ФК Гомјеница (Приједор)0:0 (0:0)img
1312.11.2017 - 13:30ФК Радник (Козарска Дубица)ФК Подгрмеч (Оштра Лука)2:0 (2:0)img
1312.11.2017 - 13:30ФК ЉубијаФК Козара (Доњи Орловци)2:1 (1:1)img
1312.11.2017 - 13:30ФК Mраковица (Козаруша)ФК Братство (Козарац)0:5 (0:2)img
1312.11.2017 - 13:30ФК Славен (Добрљин)ФК Пламен (Доње Водичево)0:2 (0:2)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
14112145:153035
2.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
14102241:152632
3.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
1481525:18725
4.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
1463530:25521
5.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
1455422:23-120
6.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
1453620:18218
7.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
1453625:29-418
8.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
1444625:22316
9.ЉБ
ФК Љубија
14311025:58-3310
10.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
1410135:40-353

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
1419.11.2017 - 11:00ФК Гомјеница (Приједор)ФК Љубија5:1 (2:0)img
1419.11.2017 - 13:00ФК Подгрмеч (Оштра Лука)ФК Mраковица (Козаруша)4:1 (2:1)img
1419.11.2017 - 13:00ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Радник (Козарска Дубица)5:4 (3:0)img
1419.11.2017 - 13:00ФК Братство (Козарац)ФК Брзи (Буснови)6:1 (0:1)img
1419.11.2017 - 13:30ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Славен (Добрљин)2:3 (1:1)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
14112145:153035
2.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
14102241:152632
3.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
1481525:18725
4.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
1463530:25521
5.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
1455422:23-120
6.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
1453620:18218
7.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
1453625:29-418
8.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
1444625:22316
9.ЉБ
ФК Љубија
14311025:58-3310
10.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
1410135:40-353

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
15 - 00:00ФК Братство (Козарац)ФК Гомјеница (Приједор)-:- (-:-)
15 - 00:00ФК Mраковица (Козаруша)ФК Пламен (Доње Водичево)-:- (-:-)
15 - 00:00ФК Славен (Добрљин)ФК Љубија-:- (-:-)
15 - 00:00ФК Брзи (Буснови)ФК Подгрмеч (Оштра Лука)-:- (-:-)
15 - 00:00ФК Радник (Козарска Дубица)ФК Козара (Доњи Орловци)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
14112145:153035
2.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
14102241:152632
3.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
1481525:18725
4.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
1463530:25521
5.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
1455422:23-120
6.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
1453620:18218
7.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
1453625:29-418
8.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
1444625:22316
9.ЉБ
ФК Љубија
14311025:58-3310
10.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
1410135:40-353

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
16 - 00:00ФК ЉубијаФК Радник (Козарска Дубица)-:- (-:-)
16 - 00:00ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Брзи (Буснови)-:- (-:-)
16 - 00:00ФК Гомјеница (Приједор)ФК Славен (Добрљин)-:- (-:-)
16 - 00:00ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Mраковица (Козаруша)-:- (-:-)
16 - 00:00ФК Подгрмеч (Оштра Лука)ФК Братство (Козарац)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
14112145:153035
2.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
14102241:152632
3.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
1481525:18725
4.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
1463530:25521
5.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
1455422:23-120
6.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
1453620:18218
7.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
1453625:29-418
8.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
1444625:22316
9.ЉБ
ФК Љубија
14311025:58-3310
10.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
1410135:40-353

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
17 - 00:00ФК Подгрмеч (Оштра Лука)ФК Гомјеница (Приједор)-:- (-:-)
17 - 00:00ФК Брзи (Буснови)ФК Козара (Доњи Орловци)-:- (-:-)
17 - 00:00ФК Радник (Козарска Дубица)ФК Славен (Добрљин)-:- (-:-)
17 - 00:00ФК Братство (Козарац)ФК Пламен (Доње Водичево)-:- (-:-)
17 - 00:00ФК Mраковица (Козаруша)ФК Љубија-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
14112145:153035
2.ПЛА
ФК Пламен (Доње Водичево)
14102241:152632
3.СДБ
ФК Славен (Добрљин)
1481525:18725
4.РКД
ФК Радник (Козарска Дубица)
1463530:25521
5.ПОЛ
ФК Подгрмеч (Оштра Лука)
1455422:23-120
6.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
1453620:18218
7.БРЗ
ФК Брзи (Буснови)
1453625:29-418
8.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
1444625:22316
9.ЉБ
ФК Љубија
14311025:58-3310
10.MРК
ФК Mраковица (Козаруша)
1410135:40-353

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
18 - 00:00ФК Славен (Добрљин)ФК Mраковица (Козаруша)-:- (-:-)
18 - 00:00ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Братство (Козарац)-:- (-:-)
18 - 00:00ФК Гомјеница (Приједор)ФК Радник (Козарска Дубица)-:- (-:-)
18 - 00:00ФК ЉубијаФК Брзи (Буснови)-:- (-:-)
18 - 00:00ФК Пламен (Доње Водичево)ФК Подгрмеч (Оштра Лука)-:- (-:-)