5. лига ПФС Приједор

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
11004:133
2.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
11004:133
3.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
11002:023
4.РАС
ФК Расавци
10101:101
5.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
10101:101
6.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
00000:000
7.РУР
ФК Радник (Урије)
10010:2-20
8.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
10011:4-30
9.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
10011:4-30

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
126.08.2018 - 17:30ФК Кисељак (Копривна)ФК Радник (Урије)2:0 (0:0)img
126.08.2018 - 17:30ФК Берек 1975 (Приједор)ФК Рудар (Благај)4:1 (3:0)img
126.08.2018 - 17:30ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Расавци1:1 (1:0)img
126.08.2018 - 17:30ФК Кнежопољац (Кнежица)ФК Mоштаница (Божићи)4:1 (1:1)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
21104:134
2.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
21103:124
3.РАС
ФК Расавци
21102:114
4.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
21016:423
5.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
21014:223
6.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
21014:6-23
7.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
10101:101
8.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
10011:4-30
9.РУР
ФК Радник (Урије)
20020:5-50

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
202.09.2018 - 17:00ФК Рудар (Благај)ФК Кнежопољац (Кнежица)3:2 (1:1)img
202.09.2018 - 17:00ФК Радник (Урије)ФК Козара (Доњи Орловци)0:3 (0:1)img
202.09.2018 - 17:00ФК РасавциФК Берек 1975 (Приједор)1:0 (1:0)img
202.09.2018 - 17:00ФК Омладинац (Драксенић)ФК Кисељак (Копривна)1:1 (1:1)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
32108:267
2.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
32018:446
3.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
32017:346
4.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
21103:124
5.РАС
ФК Расавци
31112:3-14
6.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
21014:5-13
7.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
31025:9-43
8.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
20112:5-31
9.РУР
ФК Радник (Урије)
30031:8-70

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
308.09.2018 - 17:00ФК Mоштаница (Божићи)ФК Рудар (Благај)3:1 (1:0)img
309.09.2018 - 17:00ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Омладинац (Драксенић)4:1 (3:1)img
309.09.2018 - 17:00ФК Кнежопољац (Кнежица)ФК Расавци2:0 (1:0)img
309.09.2018 - 17:00ФК Берек 1975 (Приједор)ФК Радник (Урије)3:1 (2:1)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
431017:21510
2.РАС
ФК Расавци
42115:417
3.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
32018:446
4.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
42028:536
5.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
31114:6-24
6.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
31113:10-74
7.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
31025:8-33
8.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
31025:9-43
9.РУР
ФК Радник (Урије)
30031:8-70

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
416.09.2018 - 16:30ФК РасавциФК Mоштаница (Божићи)3:1 (1:0)img
416.09.2018 - 16:30ФК Омладинац (Драксенић)ФК Берек 1975 (Приједор)2:1 (0:0)img
416.09.2018 - 16:30ФК Кисељак (Копривна)ФК Козара (Доњи Орловци)0:9 (0:4)img
428.10.2018 - 14:30ФК Радник (Урије)ФК Кнежопољац (Кнежица)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
431017:21510
2.РАС
ФК Расавци
53117:5210
3.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
430112:489
4.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
42118:14-67
5.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
520312:1026
6.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
42027:9-26
7.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
41124:10-64
8.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
41036:11-53
9.РУР
ФК Радник (Урије)
40042:10-80

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
523.09.2018 - 16:00ФК Берек 1975 (Приједор)ФК Кисељак (Копривна)4:5 (2:2)img
523.09.2018 - 16:00ФК Mоштаница (Божићи)ФК Радник (Урије)2:1 (1:1)img
523.09.2018 - 16:00ФК Кнежопољац (Кнежица)ФК Омладинац (Драксенић)4:0 (0:0)img
523.09.2018 - 16:00ФК Рудар (Благај)ФК Расавци1:2 (1:1)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
431017:21510
2.РАС
ФК Расавци
53117:5210
3.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
430112:489
4.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
42118:14-67
5.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
520312:1026
6.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
42027:9-26
7.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
41124:10-64
8.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
41036:11-53
9.РУР
ФК Радник (Урије)
40042:10-80

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
630.09.2018 - 16:00ФК Радник (Урије)ФК Рудар (Благај)-:- (-:-)
630.09.2018 - 16:00ФК Кисељак (Копривна)ФК Кнежопољац (Кнежица)-:- (-:-)
630.09.2018 - 16:00ФК Омладинац (Драксенић)ФК Mоштаница (Божићи)-:- (-:-)
630.09.2018 - 16:00ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Берек 1975 (Приједор)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
431017:21510
2.РАС
ФК Расавци
53117:5210
3.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
430112:489
4.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
42118:14-67
5.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
520312:1026
6.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
42027:9-26
7.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
41124:10-64
8.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
41036:11-53
9.РУР
ФК Радник (Урије)
40042:10-80

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
706.10.2018 - 15:30ФК Кнежопољац (Кнежица)ФК Козара (Доњи Орловци)-:- (-:-)
706.10.2018 - 15:30ФК Рудар (Благај)ФК Омладинац (Драксенић)-:- (-:-)
706.10.2018 - 15:30ФК Mоштаница (Божићи)ФК Кисељак (Копривна)-:- (-:-)
706.10.2018 - 15:30ФК РасавциФК Радник (Урије)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
431017:21510
2.РАС
ФК Расавци
53117:5210
3.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
430112:489
4.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
42118:14-67
5.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
520312:1026
6.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
42027:9-26
7.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
41124:10-64
8.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
41036:11-53
9.РУР
ФК Радник (Урије)
40042:10-80

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
814.10.2018 - 15:00ФК Омладинац (Драксенић)ФК Расавци-:- (-:-)
814.10.2018 - 15:00ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Mоштаница (Божићи)-:- (-:-)
814.10.2018 - 15:00ФК Кисељак (Копривна)ФК Рудар (Благај)-:- (-:-)
814.10.2018 - 15:00ФК Берек 1975 (Приједор)ФК Кнежопољац (Кнежица)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
431017:21510
2.РАС
ФК Расавци
53117:5210
3.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
430112:489
4.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
42118:14-67
5.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
520312:1026
6.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
42027:9-26
7.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
41124:10-64
8.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
41036:11-53
9.РУР
ФК Радник (Урије)
40042:10-80

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
921.10.2018 - 14:30ФК Mоштаница (Божићи)ФК Берек 1975 (Приједор)-:- (-:-)
921.10.2018 - 14:30ФК РасавциФК Кисељак (Копривна)-:- (-:-)
921.10.2018 - 14:30ФК Рудар (Благај)ФК Козара (Доњи Орловци)-:- (-:-)
921.10.2018 - 14:30ФК Радник (Урије)ФК Омладинац (Драксенић)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
431017:21510
2.РАС
ФК Расавци
53117:5210
3.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
430112:489
4.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
42118:14-67
5.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
520312:1026
6.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
42027:9-26
7.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
41124:10-64
8.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
41036:11-53
9.РУР
ФК Радник (Урије)
40042:10-80

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
10 - 00:00ФК Радник (Урије)ФК Кисељак (Копривна)-:- (-:-)
10 - 00:00ФК Рудар (Благај)ФК Берек 1975 (Приједор)-:- (-:-)
10 - 00:00ФК РасавциФК Козара (Доњи Орловци)-:- (-:-)
10 - 00:00ФК Mоштаница (Божићи)ФК Кнежопољац (Кнежица)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
431017:21510
2.РАС
ФК Расавци
53117:5210
3.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
430112:489
4.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
42118:14-67
5.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
520312:1026
6.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
42027:9-26
7.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
41124:10-64
8.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
41036:11-53
9.РУР
ФК Радник (Урије)
40042:10-80

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
11 - 00:00ФК Кнежопољац (Кнежица)ФК Рудар (Благај)-:- (-:-)
11 - 00:00ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Радник (Урије)-:- (-:-)
11 - 00:00ФК Берек 1975 (Приједор)ФК Расавци-:- (-:-)
11 - 00:00ФК Кисељак (Копривна)ФК Омладинац (Драксенић)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
431017:21510
2.РАС
ФК Расавци
53117:5210
3.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
430112:489
4.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
42118:14-67
5.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
520312:1026
6.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
42027:9-26
7.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
41124:10-64
8.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
41036:11-53
9.РУР
ФК Радник (Урије)
40042:10-80

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
12 - 00:00ФК Омладинац (Драксенић)ФК Козара (Доњи Орловци)-:- (-:-)
12 - 00:00ФК РасавциФК Кнежопољац (Кнежица)-:- (-:-)
12 - 00:00ФК Радник (Урије)ФК Берек 1975 (Приједор)-:- (-:-)
12 - 00:00ФК Рудар (Благај)ФК Mоштаница (Божићи)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
431017:21510
2.РАС
ФК Расавци
53117:5210
3.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
430112:489
4.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
42118:14-67
5.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
520312:1026
6.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
42027:9-26
7.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
41124:10-64
8.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
41036:11-53
9.РУР
ФК Радник (Урије)
40042:10-80

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
13 - 00:00ФК Mоштаница (Божићи)ФК Расавци-:- (-:-)
13 - 00:00ФК Берек 1975 (Приједор)ФК Омладинац (Драксенић)-:- (-:-)
13 - 00:00ФК Кнежопољац (Кнежица)ФК Радник (Урије)-:- (-:-)
13 - 00:00ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Кисељак (Копривна)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
431017:21510
2.РАС
ФК Расавци
53117:5210
3.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
430112:489
4.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
42118:14-67
5.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
520312:1026
6.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
42027:9-26
7.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
41124:10-64
8.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
41036:11-53
9.РУР
ФК Радник (Урије)
40042:10-80

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
14 - 00:00ФК Кисељак (Копривна)ФК Берек 1975 (Приједор)-:- (-:-)
14 - 00:00ФК Радник (Урије)ФК Mоштаница (Божићи)-:- (-:-)
14 - 00:00ФК Омладинац (Драксенић)ФК Кнежопољац (Кнежица)-:- (-:-)
14 - 00:00ФК РасавциФК Рудар (Благај)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
431017:21510
2.РАС
ФК Расавци
53117:5210
3.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
430112:489
4.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
42118:14-67
5.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
520312:1026
6.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
42027:9-26
7.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
41124:10-64
8.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
41036:11-53
9.РУР
ФК Радник (Урије)
40042:10-80

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
15 - 00:00ФК Рудар (Благај)ФК Радник (Урије)-:- (-:-)
15 - 00:00ФК Кнежопољац (Кнежица)ФК Кисељак (Копривна)-:- (-:-)
15 - 00:00ФК Mоштаница (Божићи)ФК Омладинац (Драксенић)-:- (-:-)
15 - 00:00ФК Берек 1975 (Приједор)ФК Козара (Доњи Орловци)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
431017:21510
2.РАС
ФК Расавци
53117:5210
3.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
430112:489
4.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
42118:14-67
5.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
520312:1026
6.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
42027:9-26
7.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
41124:10-64
8.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
41036:11-53
9.РУР
ФК Радник (Урије)
40042:10-80

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
16 - 00:00ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Кнежопољац (Кнежица)-:- (-:-)
16 - 00:00ФК Омладинац (Драксенић)ФК Рудар (Благај)-:- (-:-)
16 - 00:00ФК Кисељак (Копривна)ФК Mоштаница (Божићи)-:- (-:-)
16 - 00:00ФК Радник (Урије)ФК Расавци-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
431017:21510
2.РАС
ФК Расавци
53117:5210
3.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
430112:489
4.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
42118:14-67
5.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
520312:1026
6.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
42027:9-26
7.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
41124:10-64
8.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
41036:11-53
9.РУР
ФК Радник (Урије)
40042:10-80

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
17 - 00:00ФК РасавциФК Омладинац (Драксенић)-:- (-:-)
17 - 00:00ФК Mоштаница (Божићи)ФК Козара (Доњи Орловци)-:- (-:-)
17 - 00:00ФК Рудар (Благај)ФК Кисељак (Копривна)-:- (-:-)
17 - 00:00ФК Кнежопољац (Кнежица)ФК Берек 1975 (Приједор)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.КДО
ФК Козара (Доњи Орловци)
431017:21510
2.РАС
ФК Расавци
53117:5210
3.КНК
ФК Кнежопољац (Кнежица)
430112:489
4.ККП
ФК Кисељак (Копривна)
42118:14-67
5.Б75
ФК Берек 1975 (Приједор)
520312:1026
6.MОШ
ФК Mоштаница (Божићи)
42027:9-26
7.ОMД
ФК Омладинац (Драксенић)
41124:10-64
8.РБЛ
ФК Рудар (Благај)
41036:11-53
9.РУР
ФК Радник (Урије)
40042:10-80

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
18 - 00:00ФК Берек 1975 (Приједор)ФК Mоштаница (Божићи)-:- (-:-)
18 - 00:00ФК Кисељак (Копривна)ФК Расавци-:- (-:-)
18 - 00:00ФК Козара (Доњи Орловци)ФК Рудар (Благај)-:- (-:-)
18 - 00:00ФК Омладинац (Драксенић)ФК Радник (Урије)-:- (-:-)