ОМЛАДИНСКА КВАЛИТЕТНА ЛИГА ФС РС - ЗАПАД

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.БКД
ФК Борац (Коз. Дубица)
11004:133
2.РУР
ФК Радник (Урије)
11003:123
3.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
10101:101
4.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
10101:101
5.ССА
ФК Слога (Саничани)
00000:000
6.СВД
ФК Сводна
00000:000
7.ББM
ШФ Бубамара (Нови Град)
10011:3-20
8.ПКО
ФК Партизан (Костајница)
10011:4-30

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
1 - 00:00ФК СводнаФК Слога (Саничани)-:- (-:-)
109.09.2018 - 11:30ФК Братство (Козарац)ФК Гомјеница (Приједор)1:1 (0:1)img
112.09.2018 - 18:30ШФ Бубамара (Нови Град)ФК Радник (Урије)1:3 (0:1)img
122.09.2018 - 12:30ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Партизан (Костајница)4:1 (2:1)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РУР
ФК Радник (Урије)
22006:246
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
21102:114
3.БКД
ФК Борац (Коз. Дубица)
21015:413
4.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
20203:302
5.ПКО
ФК Партизан (Костајница)
20113:6-31
6.ССА
ФК Слога (Саничани)
00000:000
7.СВД
ФК Сводна
10010:1-10
8.ББM
ШФ Бубамара (Нови Град)
10011:3-20

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
2 - 00:00ФК Слога (Саничани)ШФ Бубамара (Нови Град)-:- (-:-)
214.09.2018 - 18:30ФК Радник (Урије)ФК Борац (Коз. Дубица)3:1 (1:1)img
216.09.2018 - 11:30ФК Гомјеница (Приједор)ФК Партизан (Костајница)2:2 (1:0)img
216.09.2018 - 11:30ФК Братство (Козарац)ФК Сводна1:0 (0:0)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РУР
ФК Радник (Урије)
22006:246
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
21102:114
3.БКД
ФК Борац (Коз. Дубица)
21015:413
4.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
20203:302
5.ПКО
ФК Партизан (Костајница)
20113:6-31
6.ССА
ФК Слога (Саничани)
00000:000
7.СВД
ФК Сводна
10010:1-10
8.ББM
ШФ Бубамара (Нови Град)
10011:3-20

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
3 - 00:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Слога (Саничани)-:- (-:-)
3 - 00:00ФК Партизан (Костајница)ФК Радник (Урије)-:- (-:-)
322.09.2018 - 11:30ФК СводнаФК Гомјеница (Приједор)0:2 (0:1)img
323.09.2018 - 11:30ШФ Бубамара (Нови Град)ФК Братство (Козарац)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РУР
ФК Радник (Урије)
22006:246
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
21102:114
3.БКД
ФК Борац (Коз. Дубица)
21015:413
4.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
20203:302
5.ПКО
ФК Партизан (Костајница)
20113:6-31
6.ССА
ФК Слога (Саничани)
00000:000
7.СВД
ФК Сводна
10010:1-10
8.ББM
ШФ Бубамара (Нови Град)
10011:3-20

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
4 - 00:00ФК Гомјеница (Приједор)ФК Радник (Урије)-:- (-:-)
4 - 00:00ФК Братство (Козарац)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)
4 - 00:00ФК Слога (Саничани)ФК Партизан (Костајница)-:- (-:-)
4 - 00:00ФК СводнаШФ Бубамара (Нови Град)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РУР
ФК Радник (Урије)
22006:246
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
21102:114
3.БКД
ФК Борац (Коз. Дубица)
21015:413
4.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
20203:302
5.ПКО
ФК Партизан (Костајница)
20113:6-31
6.ССА
ФК Слога (Саничани)
00000:000
7.СВД
ФК Сводна
10010:1-10
8.ББM
ШФ Бубамара (Нови Град)
10011:3-20

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
5 - 00:00ШФ Бубамара (Нови Град)ФК Гомјеница (Приједор)-:- (-:-)
5 - 00:00ФК Партизан (Костајница)ФК Братство (Козарац)-:- (-:-)
5 - 00:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Сводна-:- (-:-)
5 - 00:00ФК Радник (Урије)ФК Слога (Саничани)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РУР
ФК Радник (Урије)
22006:246
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
21102:114
3.БКД
ФК Борац (Коз. Дубица)
21015:413
4.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
20203:302
5.ПКО
ФК Партизан (Костајница)
20113:6-31
6.ССА
ФК Слога (Саничани)
00000:000
7.СВД
ФК Сводна
10010:1-10
8.ББM
ШФ Бубамара (Нови Град)
10011:3-20

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
6 - 00:00ФК Гомјеница (Приједор)ФК Слога (Саничани)-:- (-:-)
6 - 00:00ФК СводнаФК Партизан (Костајница)-:- (-:-)
6 - 00:00ФК Братство (Козарац)ФК Радник (Урије)-:- (-:-)
6 - 00:00ШФ Бубамара (Нови Град)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РУР
ФК Радник (Урије)
22006:246
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
21102:114
3.БКД
ФК Борац (Коз. Дубица)
21015:413
4.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
20203:302
5.ПКО
ФК Партизан (Костајница)
20113:6-31
6.ССА
ФК Слога (Саничани)
00000:000
7.СВД
ФК Сводна
10010:1-10
8.ББM
ШФ Бубамара (Нови Град)
10011:3-20

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
7 - 00:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Гомјеница (Приједор)-:- (-:-)
7 - 00:00ФК Радник (Урије)ФК Сводна-:- (-:-)
7 - 00:00ФК Партизан (Костајница)ШФ Бубамара (Нови Град)-:- (-:-)
7 - 00:00ФК Слога (Саничани)ФК Братство (Козарац)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РУР
ФК Радник (Урије)
22006:246
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
21102:114
3.БКД
ФК Борац (Коз. Дубица)
21015:413
4.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
20203:302
5.ПКО
ФК Партизан (Костајница)
20113:6-31
6.ССА
ФК Слога (Саничани)
00000:000
7.СВД
ФК Сводна
10010:1-10
8.ББM
ШФ Бубамара (Нови Град)
10011:3-20

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
8 - 00:00ФК Гомјеница (Приједор)ФК Братство (Козарац)-:- (-:-)
8 - 00:00ФК Радник (Урије)ШФ Бубамара (Нови Град)-:- (-:-)
8 - 00:00ФК Слога (Саничани)ФК Сводна-:- (-:-)
8 - 00:00ФК Партизан (Костајница)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РУР
ФК Радник (Урије)
22006:246
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
21102:114
3.БКД
ФК Борац (Коз. Дубица)
21015:413
4.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
20203:302
5.ПКО
ФК Партизан (Костајница)
20113:6-31
6.ССА
ФК Слога (Саничани)
00000:000
7.СВД
ФК Сводна
10010:1-10
8.ББM
ШФ Бубамара (Нови Град)
10011:3-20

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
9 - 00:00ФК Партизан (Костајница)ФК Гомјеница (Приједор)-:- (-:-)
9 - 00:00ШФ Бубамара (Нови Град)ФК Слога (Саничани)-:- (-:-)
9 - 00:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Радник (Урије)-:- (-:-)
9 - 00:00ФК СводнаФК Братство (Козарац)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РУР
ФК Радник (Урије)
22006:246
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
21102:114
3.БКД
ФК Борац (Коз. Дубица)
21015:413
4.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
20203:302
5.ПКО
ФК Партизан (Костајница)
20113:6-31
6.ССА
ФК Слога (Саничани)
00000:000
7.СВД
ФК Сводна
10010:1-10
8.ББM
ШФ Бубамара (Нови Град)
10011:3-20

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
10 - 00:00ФК Гомјеница (Приједор)ФК Сводна-:- (-:-)
10 - 00:00ФК Слога (Саничани)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)
10 - 00:00ФК Братство (Козарац)ШФ Бубамара (Нови Град)-:- (-:-)
10 - 00:00ФК Радник (Урије)ФК Партизан (Костајница)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РУР
ФК Радник (Урије)
22006:246
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
21102:114
3.БКД
ФК Борац (Коз. Дубица)
21015:413
4.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
20203:302
5.ПКО
ФК Партизан (Костајница)
20113:6-31
6.ССА
ФК Слога (Саничани)
00000:000
7.СВД
ФК Сводна
10010:1-10
8.ББM
ШФ Бубамара (Нови Град)
10011:3-20

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
11 - 00:00ФК Радник (Урије)ФК Гомјеница (Приједор)-:- (-:-)
11 - 00:00ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Братство (Козарац)-:- (-:-)
11 - 00:00ФК Партизан (Костајница)ФК Слога (Саничани)-:- (-:-)
11 - 00:00ШФ Бубамара (Нови Град)ФК Сводна-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РУР
ФК Радник (Урије)
22006:246
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
21102:114
3.БКД
ФК Борац (Коз. Дубица)
21015:413
4.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
20203:302
5.ПКО
ФК Партизан (Костајница)
20113:6-31
6.ССА
ФК Слога (Саничани)
00000:000
7.СВД
ФК Сводна
10010:1-10
8.ББM
ШФ Бубамара (Нови Град)
10011:3-20

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
12 - 00:00ФК Гомјеница (Приједор)ШФ Бубамара (Нови Град)-:- (-:-)
12 - 00:00ФК Братство (Козарац)ФК Партизан (Костајница)-:- (-:-)
12 - 00:00ФК СводнаФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)
12 - 00:00ФК Слога (Саничани)ФК Радник (Урије)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РУР
ФК Радник (Урије)
22006:246
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
21102:114
3.БКД
ФК Борац (Коз. Дубица)
21015:413
4.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
20203:302
5.ПКО
ФК Партизан (Костајница)
20113:6-31
6.ССА
ФК Слога (Саничани)
00000:000
7.СВД
ФК Сводна
10010:1-10
8.ББM
ШФ Бубамара (Нови Град)
10011:3-20

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
13 - 00:00ФК Слога (Саничани)ФК Гомјеница (Приједор)-:- (-:-)
13 - 00:00ФК Партизан (Костајница)ФК Сводна-:- (-:-)
13 - 00:00ФК Радник (Урије)ФК Братство (Козарац)-:- (-:-)
13 - 00:00ФК Борац (Коз. Дубица)ШФ Бубамара (Нови Град)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РУР
ФК Радник (Урије)
22006:246
2.БКЗ
ФК Братство (Козарац)
21102:114
3.БКД
ФК Борац (Коз. Дубица)
21015:413
4.ГОM
ФК Гомјеница (Приједор)
20203:302
5.ПКО
ФК Партизан (Костајница)
20113:6-31
6.ССА
ФК Слога (Саничани)
00000:000
7.СВД
ФК Сводна
10010:1-10
8.ББM
ШФ Бубамара (Нови Град)
10011:3-20

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
14 - 00:00ФК Гомјеница (Приједор)ФК Борац (Коз. Дубица)-:- (-:-)
14 - 00:00ФК СводнаФК Радник (Урије)-:- (-:-)
14 - 00:00ШФ Бубамара (Нови Град)ФК Партизан (Костајница)-:- (-:-)
14 - 00:00ФК Братство (Козарац)ФК Слога (Саничани)-:- (-:-)