РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.BBL
FK Borac (Banja Luka)
110010:0103
2.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
11007:073
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
11004:043
4.MOD
FK Modriča Maksima
11004:043
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
11001:013
6.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
10101:101
7.RUR
FK Radnik (Urije)
10101:101
8.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
00000:000
9.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
10010:1-10
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
10010:4-40
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
10010:4-40
12.RPD
FK Rudar (Prijedor)
10010:7-70
13.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
10010:10-100

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
124.08.2019 - 11:30FK Mineral (Banja Vrućica)FK Borac (Banja Luka)0:10 (0:7)img
124.08.2019 - 11:30FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Rudar (Prijedor)7:0 (4:0)img
124.08.2019 - 11:30FK Spartak 2013 (Banja Luka)FK Željezničar (Doboj)4:0 (3:0)img
124.08.2019 - 11:30FK Modriča MaksimaFK Proleter (Teslić)4:0 (1:0)img
126.08.2019 - 11:30FK Radnik (Urije)OFK Polet 1926 (Brod)1:1 (0:0)img
126.08.2019 - 18:30FK Tekstilac Kort (Derventa)SDFK Sloga (Doboj)0:1 (0:0)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.BBL
FK Borac (Banja Luka)
220016:0166
2.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
220014:0146
3.MOD
FK Modriča Maksima
220010:0106
4.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
22006:156
5.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
11002:023
6.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
11001:013
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
20111:2-11
8.PTE
FK Proleter (Teslić)
20111:5-41
9.RUR
FK Radnik (Urije)
20111:7-61
10.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
20111:8-71
11.RPD
FK Rudar (Prijedor)
20021:9-80
12.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
20020:10-100
13.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
20020:12-120

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
202.09.2019 - 18:00FK Proleter (Teslić)FK Tekstilac Kort (Derventa)1:1 (0:1)img
221.08.2019 - 18:00OFK Polet 1926 (Brod)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)0:7 (0:3)img
228.08.2019 - 11:30FK Kozara (Gradiška)FK Mineral (Banja Vrućica)2:0 (1:0)img
228.08.2019 - 12:00FK Željezničar (Doboj)FK Modriča Maksima0:6 (0:3)img
228.08.2019 - 18:00FK Rudar (Prijedor)FK Spartak 2013 (Banja Luka)1:2 (0:1)img
229.08.2019 - 11:00FK Borac (Banja Luka)FK Radnik (Urije)6:0 (3:0)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.MOD
FK Modriča Maksima
330016:0169
2.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
330016:1159
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
33009:189
4.BBL
FK Borac (Banja Luka)
320117:2156
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
220012:0126
6.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
22005:056
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
31114:224
8.RUR
FK Radnik (Urije)
30121:10-91
9.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
30121:11-101
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
30121:16-151
11.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
20020:12-120
12.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
30030:13-130
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
30031:15-140

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
301.09.2019 - 11:30FK Spartak 2013 (Banja Luka)OFK Polet 1926 (Brod)3:0 (0:0)img
301.09.2019 - 11:30FK Modriča MaksimaFK Rudar (Prijedor)6:0 (4:0)img
301.09.2019 - 17:00FK Radnik (Urije)FK Kozara (Gradiška)0:3 (0:2)img
329.08.2019 - 11:30SDFK Sloga (Doboj)FK Proleter (Teslić)11:0 (4:0)img
331.08.2019 - 11:30FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Borac (Banja Luka)2:1 (1:1)img
331.08.2019 - 11:30FK Tekstilac Kort (Derventa)FK Željezničar (Doboj)3:0 (2:0)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
440020:11912
2.MOD
FK Modriča Maksima
440019:01912
3.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
330020:1199
4.BBL
FK Borac (Banja Luka)
430121:4179
5.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
430111:569
6.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
42116:247
7.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
32015:416
8.RUR
FK Radnik (Urije)
40222:11-92
9.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
30121:13-121
10.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
40131:14-131
11.PTE
FK Proleter (Teslić)
30121:16-151
12.RPD
FK Rudar (Prijedor)
40041:17-160
13.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
40041:21-200

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
407.09.2019 - 11:30FK Željezničar (Doboj)SDFK Sloga (Doboj)1:8 (0:4)img
407.09.2019 - 11:30FK Borac (Banja Luka)FK Spartak 2013 (Banja Luka)4:2 (2:0)img
407.09.2019 - 11:30FK Kozara (Gradiška)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)0:4 (0:1)img
407.09.2019 - 11:30FK Mineral (Banja Vrućica)FK Radnik (Urije)1:1 (0:1)img
408.09.2019 - 13:00FK Rudar (Prijedor)FK Tekstilac Kort (Derventa)0:2 (0:1)img
411.09.2019 - 11:30OFK Polet 1926 (Brod)FK Modriča Maksima0:3 (0:1)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
550022:12115
2.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
440026:12512
3.BBL
FK Borac (Banja Luka)
540124:42012
4.MOD
FK Modriča Maksima
540119:31612
5.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
540113:5812
6.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
53117:2510
7.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
42025:6-16
8.PTE
FK Proleter (Teslić)
41125:16-114
9.RUR
FK Radnik (Urije)
40222:11-92
10.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
50141:15-141
11.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
40131:15-141
12.RPD
FK Rudar (Prijedor)
50051:23-220
13.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
50051:25-240

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
514.09.2019 - 11:30FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Mineral (Banja Vrućica)2:0 (0:0)img
514.09.2019 - 11:30FK Modriča MaksimaFK Borac (Banja Luka)0:3 (0:1)img
514.09.2019 - 11:30FK Tekstilac Kort (Derventa)OFK Polet 1926 (Brod)1:0 (1:0)img
514.09.2019 - 11:30SDFK Sloga (Doboj)FK Rudar (Prijedor)6:0 (6:0)img
515.09.2019 - 10:30FK Spartak 2013 (Banja Luka)FK Kozara (Gradiška)2:0 (1:0)img
515.09.2019 - 11:30FK Proleter (Teslić)FK Željezničar (Doboj)4:0 (0:0)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
660029:12818
2.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
550031:13015
3.BBL
FK Borac (Banja Luka)
650127:42315
4.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
650118:51315
5.MOD
FK Modriča Maksima
640219:11812
6.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
63127:5210
7.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
530213:679
8.PTE
FK Proleter (Teslić)
51227:18-115
9.RUR
FK Radnik (Urije)
50232:18-162
10.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
60151:20-191
11.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
50141:20-191
12.RPD
FK Rudar (Prijedor)
60153:25-221
13.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
50051:25-240

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
621.09.2019 - 11:30FK Rudar (Prijedor)FK Proleter (Teslić)2:2 (0:1)img
621.09.2019 - 11:30OFK Polet 1926 (Brod)SDFK Sloga (Doboj)0:5 (0:1)img
621.09.2019 - 11:30FK Borac (Banja Luka)FK Tekstilac Kort (Derventa)3:0 (1:0)img
621.09.2019 - 11:30FK Kozara (Gradiška)FK Modriča Maksima8:0 (4:0)img
621.09.2019 - 11:30FK Mineral (Banja Vrućica)FK Spartak 2013 (Banja Luka)0:5 (0:1)img
622.09.2019 - 11:30FK Radnik (Urije)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)0:7 (0:1)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
660029:12818
2.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
760122:51718
3.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
651032:23016
4.BBL
FK Borac (Banja Luka)
751128:52316
5.MOD
FK Modriča Maksima
741221:13813
6.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
640225:61912
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
73137:17-1010
8.PTE
FK Proleter (Teslić)
622213:19-68
9.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
61053:25-223
10.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
60243:22-192
11.RUR
FK Radnik (Urije)
60242:22-202
12.RPD
FK Rudar (Prijedor)
70163:27-241
13.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
70162:26-241

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
717.11.2019 - 11:30SDFK Sloga (Doboj)FK Borac (Banja Luka)1:1 (0:1)img
728.09.2019 - 11:30FK Mineral (Banja Vrućica)FK Modriča Maksima2:2 (1:1)img
728.09.2019 - 11:30FK Tekstilac Kort (Derventa)FK Kozara (Gradiška)0:12 (0:5)img
728.09.2019 - 11:30FK Proleter (Teslić)OFK Polet 1926 (Brod)6:1 (2:0)img
728.09.2019 - 11:30FK Željezničar (Doboj)FK Rudar (Prijedor)2:0 (1:0)img
728.09.2019 - 16:00FK Spartak 2013 (Banja Luka)FK Radnik (Urije)4:0 (3:0)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.BBL
FK Borac (Banja Luka)
861136:63019
2.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
761030:22819
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
861123:61719
4.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
751133:52816
5.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
750228:72115
6.MOD
FK Modriča Maksima
842221:13814
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
84139:18-913
8.PTE
FK Proleter (Teslić)
722314:27-138
9.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
72055:25-206
10.RUR
FK Radnik (Urije)
70342:22-203
11.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
70254:24-202
12.RPD
FK Rudar (Prijedor)
70163:27-241
13.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
80172:28-261

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
805.10.2019 - 11:30OFK Polet 1926 (Brod)FK Željezničar (Doboj)0:2 (0:0)img
805.10.2019 - 11:30FK Kozara (Gradiška)SDFK Sloga (Doboj)3:1 (3:1)img
805.10.2019 - 11:30FK Mineral (Banja Vrućica)FK Tekstilac Kort (Derventa)1:2 (1:1)img
805.10.2019 - 11:30FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Spartak 2013 (Banja Luka)1:1 (0:0)img
805.10.2019 - 14:30FK Radnik (Urije)FK Modriča Maksima0:0 (0:0)img
806.10.2019 - 11:30FK Borac (Banja Luka)FK Proleter (Teslić)8:1 (4:0)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.BBL
FK Borac (Banja Luka)
971144:63822
2.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
871035:33222
3.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
861136:72919
4.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
861123:61719
5.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
860233:72618
6.MOD
FK Modriča Maksima
942322:18414
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
94149:19-1013
8.PTE
FK Proleter (Teslić)
822414:32-188
9.RUR
FK Radnik (Urije)
81343:22-196
10.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
82065:33-286
11.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
80266:27-212
12.RPD
FK Rudar (Prijedor)
80264:28-242
13.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
90273:29-262

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
912.10.2019 - 11:30FK Tekstilac Kort (Derventa)FK Radnik (Urije)0:1 (0:0)img
912.10.2019 - 11:30FK Željezničar (Doboj)FK Borac (Banja Luka)0:8 (0:4)img
912.10.2019 - 11:30FK Rudar (Prijedor)OFK Polet 1926 (Brod)1:1 (0:1)img
913.10.2019 - 11:30SDFK Sloga (Doboj)FK Mineral (Banja Vrućica)3:2 (3:1)img
913.10.2019 - 11:30FK Proleter (Teslić)FK Kozara (Gradiška)0:5 (0:3)img
923.10.2019 - 16:30FK Modriča MaksimaFK Željezničar Sport Team (Banja Luka)1:5 (1:2)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.BBL
FK Borac (Banja Luka)
1081151:64525
2.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
981039:33625
3.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
971144:73722
4.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
970239:73221
5.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
962126:91720
6.MOD
FK Modriča Maksima
1043325:21415
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
104159:23-1413
8.PTE
FK Proleter (Teslić)
922515:35-208
9.RUR
FK Radnik (Urije)
91353:30-276
10.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
92075:39-346
11.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
91269:28-195
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
90273:29-262
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
90274:35-312

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
1019.10.2019 - 11:30FK Borac (Banja Luka)FK Rudar (Prijedor)7:0 (2:0)img
1019.10.2019 - 11:30FK Kozara (Gradiška)FK Željezničar (Doboj)6:0 (3:0)img
1019.10.2019 - 11:30FK Mineral (Banja Vrućica)FK Proleter (Teslić)3:1 (2:0)img
1019.10.2019 - 11:30FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Tekstilac Kort (Derventa)4:0 (0:0)img
1020.10.2019 - 11:30FK Spartak 2013 (Banja Luka)FK Modriča Maksima3:3 (2:1)img
1020.10.2019 - 14:30FK Radnik (Urije)SDFK Sloga (Doboj)0:8 (0:2)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.BBL
FK Borac (Banja Luka)
1191155:64928
2.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
1091040:33728
3.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
1080246:73924
4.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
1072129:92023
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
1071244:83622
6.MOD
FK Modriča Maksima
1043325:21415
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
114169:26-1713
8.PTE
FK Proleter (Teslić)
1023515:35-209
9.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
1022613:29-168
10.RUR
FK Radnik (Urije)
101453:30-277
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
102086:43-376
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
100283:33-302
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
100284:42-382

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
1126.10.2019 - 11:10FK Tekstilac Kort (Derventa)FK Spartak 2013 (Banja Luka)0:3 (0:2)img
1126.10.2019 - 11:30FK Proleter (Teslić)FK Radnik (Urije)0:0 (0:0)img
1126.10.2019 - 11:30FK Željezničar (Doboj)FK Mineral (Banja Vrućica)1:4 (0:1)img
1126.10.2019 - 11:30FK Rudar (Prijedor)FK Kozara (Gradiška)0:7 (0:3)img
1126.10.2019 - 11:30OFK Polet 1926 (Brod)FK Borac (Banja Luka)0:4 (0:1)img
1127.10.2019 - 11:30SDFK Sloga (Doboj)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)0:1 (0:0)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
11101048:34531
2.BBL
FK Borac (Banja Luka)
1191155:64928
3.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
1190255:74827
4.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
1182132:102226
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
1171345:113422
6.MOD
FK Modriča Maksima
1153331:211018
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
124179:32-2313
8.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
1132615:29-1411
9.RUR
FK Radnik (Urije)
1124512:31-1910
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
1123615:43-289
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
112097:52-456
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
110293:42-392
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
110294:44-402

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
1202.11.2019 - 10:30FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Proleter (Teslić)8:0 (4:0)img
1202.11.2019 - 11:30FK Kozara (Gradiška)OFK Polet 1926 (Brod)9:0 (7:0)img
1202.11.2019 - 11:30FK Mineral (Banja Vrućica)FK Rudar (Prijedor)2:0 (0:0)img
1202.11.2019 - 11:30FK Spartak 2013 (Banja Luka)SDFK Sloga (Doboj)3:1 (2:0)img
1202.11.2019 - 11:30FK Modriča MaksimaFK Tekstilac Kort (Derventa)6:0 (4:0)img
1203.11.2019 - 11:00FK Radnik (Urije)FK Željezničar (Doboj)9:1 (4:0)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
12111054:35134
2.BBL
FK Borac (Banja Luka)
12101157:75031
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
1292138:112729
4.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
1290356:94727
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
1272347:133423
6.MOD
FK Modriča Maksima
1254333:231019
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
124179:32-2313
8.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
1233616:30-1412
9.RUR
FK Radnik (Urije)
1225513:32-1911
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
1223716:49-339
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
1220107:58-516
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
120394:43-393
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
120395:45-403

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
1309.11.2019 - 11:30SDFK Sloga (Doboj)FK Modriča Maksima2:2 (0:2)img
1309.11.2019 - 11:30FK Proleter (Teslić)FK Spartak 2013 (Banja Luka)1:6 (0:2)img
1309.11.2019 - 11:30FK Željezničar (Doboj)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)0:6 (0:4)img
1309.11.2019 - 11:30FK Rudar (Prijedor)FK Radnik (Urije)1:1 (0:0)img
1309.11.2019 - 11:30OFK Polet 1926 (Brod)FK Mineral (Banja Vrućica)1:1 (0:1)img
1310.11.2019 - 10:30FK Borac (Banja Luka)FK Kozara (Gradiška)2:1 (1:0)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
12111054:35134
2.BBL
FK Borac (Banja Luka)
12101157:75031
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
1292138:112729
4.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
1290356:94727
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
1272347:133423
6.MOD
FK Modriča Maksima
1254333:231019
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
124179:32-2313
8.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
1233616:30-1412
9.RUR
FK Radnik (Urije)
1225513:32-1911
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
1223716:49-339
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
1220107:58-516
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
120394:43-393
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
120395:45-403

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
14 - 00:00FK Borac (Banja Luka)FK Mineral (Banja Vrućica)-:- (-:-)
14 - 00:00OFK Polet 1926 (Brod)FK Radnik (Urije)-:- (-:-)
14 - 00:00FK Rudar (Prijedor)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)-:- (-:-)
14 - 00:00FK Željezničar (Doboj)FK Spartak 2013 (Banja Luka)-:- (-:-)
14 - 00:00FK Proleter (Teslić)FK Modriča Maksima-:- (-:-)
14 - 00:00SDFK Sloga (Doboj)FK Tekstilac Kort (Derventa)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
12111054:35134
2.BBL
FK Borac (Banja Luka)
12101157:75031
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
1292138:112729
4.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
1290356:94727
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
1272347:133423
6.MOD
FK Modriča Maksima
1254333:231019
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
124179:32-2313
8.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
1233616:30-1412
9.RUR
FK Radnik (Urije)
1225513:32-1911
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
1223716:49-339
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
1220107:58-516
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
120394:43-393
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
120395:45-403

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
15 - 00:00FK Tekstilac Kort (Derventa)FK Proleter (Teslić)-:- (-:-)
15 - 00:00FK Modriča MaksimaFK Željezničar (Doboj)-:- (-:-)
15 - 00:00FK Spartak 2013 (Banja Luka)FK Rudar (Prijedor)-:- (-:-)
15 - 00:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)OFK Polet 1926 (Brod)-:- (-:-)
15 - 00:00FK Radnik (Urije)FK Borac (Banja Luka)-:- (-:-)
15 - 00:00FK Mineral (Banja Vrućica)FK Kozara (Gradiška)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
12111054:35134
2.BBL
FK Borac (Banja Luka)
12101157:75031
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
1292138:112729
4.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
1290356:94727
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
1272347:133423
6.MOD
FK Modriča Maksima
1254333:231019
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
124179:32-2313
8.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
1233616:30-1412
9.RUR
FK Radnik (Urije)
1225513:32-1911
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
1223716:49-339
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
1220107:58-516
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
120394:43-393
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
120395:45-403

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
16 - 00:00FK Kozara (Gradiška)FK Radnik (Urije)-:- (-:-)
16 - 00:00FK Borac (Banja Luka)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)-:- (-:-)
16 - 00:00OFK Polet 1926 (Brod)FK Spartak 2013 (Banja Luka)-:- (-:-)
16 - 00:00FK Rudar (Prijedor)FK Modriča Maksima-:- (-:-)
16 - 00:00FK Željezničar (Doboj)FK Tekstilac Kort (Derventa)-:- (-:-)
16 - 00:00FK Proleter (Teslić)SDFK Sloga (Doboj)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
12111054:35134
2.BBL
FK Borac (Banja Luka)
12101157:75031
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
1292138:112729
4.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
1290356:94727
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
1272347:133423
6.MOD
FK Modriča Maksima
1254333:231019
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
124179:32-2313
8.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
1233616:30-1412
9.RUR
FK Radnik (Urije)
1225513:32-1911
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
1223716:49-339
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
1220107:58-516
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
120394:43-393
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
120395:45-403

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
17 - 00:00SDFK Sloga (Doboj)FK Željezničar (Doboj)-:- (-:-)
17 - 00:00FK Tekstilac Kort (Derventa)FK Rudar (Prijedor)-:- (-:-)
17 - 00:00FK Modriča MaksimaOFK Polet 1926 (Brod)-:- (-:-)
17 - 00:00FK Spartak 2013 (Banja Luka)FK Borac (Banja Luka)-:- (-:-)
17 - 00:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Kozara (Gradiška)-:- (-:-)
17 - 00:00FK Radnik (Urije)FK Mineral (Banja Vrućica)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
12111054:35134
2.BBL
FK Borac (Banja Luka)
12101157:75031
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
1292138:112729
4.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
1290356:94727
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
1272347:133423
6.MOD
FK Modriča Maksima
1254333:231019
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
124179:32-2313
8.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
1233616:30-1412
9.RUR
FK Radnik (Urije)
1225513:32-1911
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
1223716:49-339
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
1220107:58-516
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
120394:43-393
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
120395:45-403

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
18 - 00:00FK Mineral (Banja Vrućica)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)-:- (-:-)
18 - 00:00FK Kozara (Gradiška)FK Spartak 2013 (Banja Luka)-:- (-:-)
18 - 00:00FK Borac (Banja Luka)FK Modriča Maksima-:- (-:-)
18 - 00:00OFK Polet 1926 (Brod)FK Tekstilac Kort (Derventa)-:- (-:-)
18 - 00:00FK Rudar (Prijedor)SDFK Sloga (Doboj)-:- (-:-)
18 - 00:00FK Željezničar (Doboj)FK Proleter (Teslić)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
12111054:35134
2.BBL
FK Borac (Banja Luka)
12101157:75031
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
1292138:112729
4.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
1290356:94727
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
1272347:133423
6.MOD
FK Modriča Maksima
1254333:231019
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
124179:32-2313
8.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
1233616:30-1412
9.RUR
FK Radnik (Urije)
1225513:32-1911
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
1223716:49-339
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
1220107:58-516
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
120394:43-393
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
120395:45-403

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
19 - 00:00FK Proleter (Teslić)FK Rudar (Prijedor)-:- (-:-)
19 - 00:00SDFK Sloga (Doboj)OFK Polet 1926 (Brod)-:- (-:-)
19 - 00:00FK Tekstilac Kort (Derventa)FK Borac (Banja Luka)-:- (-:-)
19 - 00:00FK Modriča MaksimaFK Kozara (Gradiška)-:- (-:-)
19 - 00:00FK Spartak 2013 (Banja Luka)FK Mineral (Banja Vrućica)-:- (-:-)
19 - 00:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Radnik (Urije)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
12111054:35134
2.BBL
FK Borac (Banja Luka)
12101157:75031
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
1292138:112729
4.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
1290356:94727
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
1272347:133423
6.MOD
FK Modriča Maksima
1254333:231019
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
124179:32-2313
8.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
1233616:30-1412
9.RUR
FK Radnik (Urije)
1225513:32-1911
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
1223716:49-339
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
1220107:58-516
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
120394:43-393
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
120395:45-403

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
20 - 00:00FK Radnik (Urije)FK Spartak 2013 (Banja Luka)-:- (-:-)
20 - 00:00FK Mineral (Banja Vrućica)FK Modriča Maksima-:- (-:-)
20 - 00:00FK Kozara (Gradiška)FK Tekstilac Kort (Derventa)-:- (-:-)
20 - 00:00FK Borac (Banja Luka)SDFK Sloga (Doboj)-:- (-:-)
20 - 00:00OFK Polet 1926 (Brod)FK Proleter (Teslić)-:- (-:-)
20 - 00:00FK Rudar (Prijedor)FK Željezničar (Doboj)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
12111054:35134
2.BBL
FK Borac (Banja Luka)
12101157:75031
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
1292138:112729
4.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
1290356:94727
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
1272347:133423
6.MOD
FK Modriča Maksima
1254333:231019
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
124179:32-2313
8.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
1233616:30-1412
9.RUR
FK Radnik (Urije)
1225513:32-1911
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
1223716:49-339
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
1220107:58-516
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
120394:43-393
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
120395:45-403

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
21 - 00:00FK Željezničar (Doboj)OFK Polet 1926 (Brod)-:- (-:-)
21 - 00:00FK Proleter (Teslić)FK Borac (Banja Luka)-:- (-:-)
21 - 00:00SDFK Sloga (Doboj)FK Kozara (Gradiška)-:- (-:-)
21 - 00:00FK Tekstilac Kort (Derventa)FK Mineral (Banja Vrućica)-:- (-:-)
21 - 00:00FK Modriča MaksimaFK Radnik (Urije)-:- (-:-)
21 - 00:00FK Spartak 2013 (Banja Luka)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
12111054:35134
2.BBL
FK Borac (Banja Luka)
12101157:75031
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
1292138:112729
4.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
1290356:94727
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
1272347:133423
6.MOD
FK Modriča Maksima
1254333:231019
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
124179:32-2313
8.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
1233616:30-1412
9.RUR
FK Radnik (Urije)
1225513:32-1911
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
1223716:49-339
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
1220107:58-516
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
120394:43-393
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
120395:45-403

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
22 - 00:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Modriča Maksima-:- (-:-)
22 - 00:00FK Radnik (Urije)FK Tekstilac Kort (Derventa)-:- (-:-)
22 - 00:00FK Mineral (Banja Vrućica)SDFK Sloga (Doboj)-:- (-:-)
22 - 00:00FK Kozara (Gradiška)FK Proleter (Teslić)-:- (-:-)
22 - 00:00FK Borac (Banja Luka)FK Željezničar (Doboj)-:- (-:-)
22 - 00:00OFK Polet 1926 (Brod)FK Rudar (Prijedor)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
12111054:35134
2.BBL
FK Borac (Banja Luka)
12101157:75031
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
1292138:112729
4.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
1290356:94727
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
1272347:133423
6.MOD
FK Modriča Maksima
1254333:231019
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
124179:32-2313
8.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
1233616:30-1412
9.RUR
FK Radnik (Urije)
1225513:32-1911
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
1223716:49-339
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
1220107:58-516
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
120394:43-393
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
120395:45-403

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
23 - 00:00FK Rudar (Prijedor)FK Borac (Banja Luka)-:- (-:-)
23 - 00:00FK Željezničar (Doboj)FK Kozara (Gradiška)-:- (-:-)
23 - 00:00FK Proleter (Teslić)FK Mineral (Banja Vrućica)-:- (-:-)
23 - 00:00SDFK Sloga (Doboj)FK Radnik (Urije)-:- (-:-)
23 - 00:00FK Tekstilac Kort (Derventa)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)-:- (-:-)
23 - 00:00FK Modriča MaksimaFK Spartak 2013 (Banja Luka)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
12111054:35134
2.BBL
FK Borac (Banja Luka)
12101157:75031
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
1292138:112729
4.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
1290356:94727
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
1272347:133423
6.MOD
FK Modriča Maksima
1254333:231019
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
124179:32-2313
8.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
1233616:30-1412
9.RUR
FK Radnik (Urije)
1225513:32-1911
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
1223716:49-339
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
1220107:58-516
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
120394:43-393
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
120395:45-403

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
24 - 00:00FK Spartak 2013 (Banja Luka)FK Tekstilac Kort (Derventa)-:- (-:-)
24 - 00:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)SDFK Sloga (Doboj)-:- (-:-)
24 - 00:00FK Radnik (Urije)FK Proleter (Teslić)-:- (-:-)
24 - 00:00FK Mineral (Banja Vrućica)FK Željezničar (Doboj)-:- (-:-)
24 - 00:00FK Kozara (Gradiška)FK Rudar (Prijedor)-:- (-:-)
24 - 00:00FK Borac (Banja Luka)OFK Polet 1926 (Brod)-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
12111054:35134
2.BBL
FK Borac (Banja Luka)
12101157:75031
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
1292138:112729
4.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
1290356:94727
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
1272347:133423
6.MOD
FK Modriča Maksima
1254333:231019
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
124179:32-2313
8.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
1233616:30-1412
9.RUR
FK Radnik (Urije)
1225513:32-1911
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
1223716:49-339
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
1220107:58-516
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
120394:43-393
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
120395:45-403

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
25 - 00:00OFK Polet 1926 (Brod)FK Kozara (Gradiška)-:- (-:-)
25 - 00:00FK Rudar (Prijedor)FK Mineral (Banja Vrućica)-:- (-:-)
25 - 00:00FK Željezničar (Doboj)FK Radnik (Urije)-:- (-:-)
25 - 00:00FK Proleter (Teslić)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)-:- (-:-)
25 - 00:00SDFK Sloga (Doboj)FK Spartak 2013 (Banja Luka)-:- (-:-)
25 - 00:00FK Tekstilac Kort (Derventa)FK Modriča Maksima-:- (-:-)

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ŽBL
FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
12111054:35134
2.BBL
FK Borac (Banja Luka)
12101157:75031
3.SPA
FK Spartak 2013 (Banja Luka)
1292138:112729
4.KOZ
FK Kozara (Gradiška)
1290356:94727
5.SDO
SDFK Sloga (Doboj)
1272347:133423
6.MOD
FK Modriča Maksima
1254333:231019
7.TDE
FK Tekstilac Kort (Derventa)
124179:32-2313
8.MBV
FK Mineral (Banja Vrućica)
1233616:30-1412
9.RUR
FK Radnik (Urije)
1225513:32-1911
10.PTE
FK Proleter (Teslić)
1223716:49-339
11.ŽDO
FK Željezničar (Doboj)
1220107:58-516
12.PLB
OFK Polet 1926 (Brod)
120394:43-393
13.RPD
FK Rudar (Prijedor)
120395:45-403

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус
26 - 00:00FK Modriča MaksimaSDFK Sloga (Doboj)-:- (-:-)
26 - 00:00FK Spartak 2013 (Banja Luka)FK Proleter (Teslić)-:- (-:-)
26 - 00:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Željezničar (Doboj)-:- (-:-)
26 - 00:00FK Radnik (Urije)FK Rudar (Prijedor)-:- (-:-)
26 - 00:00FK Mineral (Banja Vrućica)OFK Polet 1926 (Brod)-:- (-:-)
26 - 00:00FK Kozara (Gradiška)FK Borac (Banja Luka)-:- (-:-)