Табела
RB | Klub | М | P | N | I | DG:PG | GR | Bd |
---|
1. | ФК Братство (Козарац) | 15 | 12 | 1 | 2 | 65:17 | 48 | 37 |
2. | ФК Рудар (Приједор) | 15 | 12 | 0 | 3 | 62:19 | 43 | 36 |
3. | ФК Гомјеница (Приједор) | 15 | 9 | 1 | 5 | 60:14 | 46 | 28 |
4. | ФК Слога (Саничани) | 15 | 5 | 1 | 9 | 23:73 | -50 | 16 |
5. | ФК Сводна | 15 | 4 | 1 | 10 | 34:47 | -13 | 13 |
6. | ФК Омладинац (Драксенић) | 15 | 1 | 0 | 14 | 15:89 | -74 | 3 |
Резултати
Коло | Вријеме одигравања | Домаћин | Гост | Резултат | 1 | 24.09.2023 - 10:00 | ФК Братство (Козарац) | ФК Гомјеница (Приједор) | 3:0* |
1 | 24.09.2023 - 10:00 | ФК Сводна | ФК Омладинац (Драксенић) | 3:0* |
1 | 24.09.2023 - 10:00 | ФК Рудар (Приједор) | ФК Слога (Саничани) | 9:0 (1:0) |
Резултати
Коло | Вријеме одигравања | Домаћин | Гост | Резултат | 2 | 30.09.2023 - 10:00 | ФК Гомјеница (Приједор) | ФК Слога (Саничани) | 12:0 (8:0) |
2 | 01.10.2023 - 10:00 | ФК Братство (Козарац) | ФК Сводна | 11:1 (4:0) |
2 | 01.10.2023 - 11:00 | ФК Омладинац (Драксенић) | ФК Рудар (Приједор) | 0:8 (0:5) |
Резултати
Коло | Вријеме одигравања | Домаћин | Гост | Резултат | 3 | 07.10.2023 - 10:00 | ФК Сводна | ФК Гомјеница (Приједор) | 1:0 (0:0) |
3 | 07.10.2023 - 11:00 | ФК Слога (Саничани) | ФК Омладинац (Драксенић) | 2:1 (1:0) |
3 | 08.10.2023 - 10:00 | ФК Рудар (Приједор) | ФК Братство (Козарац) | 3:0 (2:0) |
Резултати
Коло | Вријеме одигравања | Домаћин | Гост | Резултат | 4 | 14.10.2023 - 10:00 | ФК Гомјеница (Приједор) | ФК Омладинац (Драксенић) | 14:0 (7:0) |
4 | 15.10.2023 - 10:00 | ФК Братство (Козарац) | ФК Слога (Саничани) | 6:0 (4:0) |
4 | 15.10.2023 - 10:00 | ФК Сводна | ФК Рудар (Приједор) | 0:2 (0:2) |
Резултати
Коло | Вријеме одигравања | Домаћин | Гост | Резултат | 5 | 21.10.2023 - 11:30 | ФК Рудар (Приједор) | ФК Гомјеница (Приједор) | 0:2 (0:1) |
5 | 22.10.2023 - 10:00 | ФК Слога (Саничани) | ФК Сводна | 2:1 (2:0) |
5 | 22.10.2023 - 11:00 | ФК Омладинац (Драксенић) | ФК Братство (Козарац) | 0:6 (0:3) |
Резултати
Коло | Вријеме одигравања | Домаћин | Гост | Резултат | 6 | 28.10.2023 - 10:00 | ФК Гомјеница (Приједор) | ФК Братство (Козарац) | 0:1 (0:0) |
6 | 28.10.2023 - 11:00 | ФК Слога (Саничани) | ФК Рудар (Приједор) | 0:3 (0:2) |
6 | 29.10.2023 - 10:00 | ФК Омладинац (Драксенић) | ФК Сводна | 3:7 (3:5) |
Резултати
Коло | Вријеме одигравања | Домаћин | Гост | Резултат | 7 | 04.11.2023 - 09:30 | ФК Слога (Саничани) | ФК Гомјеница (Приједор) | 0:4 (0:0) |
7 | 05.11.2023 - 10:00 | ФК Рудар (Приједор) | ФК Омладинац (Драксенић) | 2:1 (2:1) |
7 | 05.11.2023 - 10:00 | ФК Сводна | ФК Братство (Козарац) | 0:7 (0:1) |
Резултати
Коло | Вријеме одигравања | Домаћин | Гост | Резултат | 8 | 12.11.2023 - 10:00 | ФК Братство (Козарац) | ФК Рудар (Приједор) | 7:1 (2:0) |
8 | 12.11.2023 - 11:00 | ФК Омладинац (Драксенић) | ФК Слога (Саничани) | 1:5 (1:2) |
8 | 02.06.2024 - 10:00 | ФК Гомјеница (Приједор) | ФК Сводна | 5:1 (3:1) |
Резултати
Коло | Вријеме одигравања | Домаћин | Гост | Резултат | 9 | 13.04.2024 - 10:00 | ФК Омладинац (Драксенић) | ФК Гомјеница (Приједор) | 1:9 (0:6) |
9 | 14.04.2024 - 10:00 | ФК Рудар (Приједор) | ФК Сводна | 6:0 (4:0) |
9 | 14.04.2024 - 11:00 | ФК Слога (Саничани) | ФК Братство (Козарац) | 0:4 (0:1) |
Резултати
Коло | Вријеме одигравања | Домаћин | Гост | Резултат | 10 | 20.04.2024 - 10:00 | ФК Гомјеница (Приједор) | ФК Рудар (Приједор) | 1:5 (1:2) |
10 | 20.04.2024 - 11:00 | ФК Сводна | ФК Слога (Саничани) | 1:1 (0:1) |
10 | 21.04.2024 - 10:00 | ФК Братство (Козарац) | ФК Омладинац (Драксенић) | 3:0* |
Резултати
Коло | Вријеме одигравања | Домаћин | Гост | Резултат | 11 | 28.04.2024 - 10:00 | ФК Братство (Козарац) | ФК Гомјеница (Приједор) | 0:0 (0:0) |
11 | 28.04.2024 - 10:00 | ФК Сводна | ФК Омладинац (Драксенић) | 15:0 (8:0) |
11 | 28.04.2024 - 10:00 | ФК Рудар (Приједор) | ФК Слога (Саничани) | 9:2 (6:1) |
Резултати
Коло | Вријеме одигравања | Домаћин | Гост | Резултат | 12 | 04.05.2024 - 10:00 | ФК Гомјеница (Приједор) | ФК Слога (Саничани) | 8:0 (5:0) |
12 | 04.05.2024 - 10:00 | ФК Братство (Козарац) | ФК Сводна | 3:0 (0:0) |
12 | 04.05.2024 - 11:00 | ФК Омладинац (Драксенић) | ФК Рудар (Приједор) | 2:1 (2:1) |
Резултати
Коло | Вријеме одигравања | Домаћин | Гост | Резултат | 13 | 11.05.2024 - 11:00 | ФК Слога (Саничани) | ФК Омладинац (Драксенић) | 7:3 (5:0) |
13 | 12.05.2024 - 10:00 | ФК Сводна | ФК Гомјеница (Приједор) | 0:1 (0:1) |
13 | 12.05.2024 - 10:00 | ФК Рудар (Приједор) | ФК Братство (Козарац) | 8:1 (3:1) |
Резултати
Коло | Вријеме одигравања | Домаћин | Гост | Резултат | 14 | 18.05.2024 - 10:00 | ФК Гомјеница (Приједор) | ФК Омладинац (Драксенић) | 0:0* |
14 | 19.05.2024 - 10:00 | ФК Братство (Козарац) | ФК Слога (Саничани) | 9:1 (4:1) |
14 | 19.05.2024 - 10:00 | ФК Сводна | ФК Рудар (Приједор) | 2:3 (1:2) |
Резултати
Коло | Вријеме одигравања | Домаћин | Гост | Резултат | 15 | 25.05.2024 - 11:00 | ФК Слога (Саничани) | ФК Сводна | 3:2 (0:0) |
15 | 26.05.2024 - 10:00 | ФК Рудар (Приједор) | ФК Гомјеница (Приједор) | 2:1 (0:0) |
15 | 26.05.2024 - 11:00 | ФК Омладинац (Драксенић) | ФК Братство (Козарац) | 3:4 (0:3) |